Úvod > Aktuálně

Aktuální informace a tiskové zprávy

Nenechte si ujít žádnou důležitou informaci, tiskovou zprávu nebo upozornění z muzea. Určitě se podívejte také na kalendář událostí - jaké akce u nás právě probíhají.

Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku

Konec_valkyMuzeum Vysočiny Havlíčkův Brod vydalo publikaci "Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku". Tato kniha se setkala s velmi kladnou odezvou u čtenářů vyhrála dvě ceny v rámci 27. Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě - Cenu Kraje Vysočina a Cenu posluchačů Českého rozhlasu Vysočina.

Procházka - Od sv. Vojtěcha na Letnou

pozvánka

Zveme všechny zájemce na procházku po Svatovojtěšském hřbitově a nedaleké čtvrti Letná, která bude doplněna historickým výkladem Michala Kampa o dějinách této oblasti. Procházka proběhne 26.11. v 10.00 hodin.

Přednáška - Zrod textilních továren v Havlíčkově Brodě

Konec_valky

Zveme všechny zájemce na přednášku Michala Kampa "Zrod textilních továren v Havlíčkově Brodě", která se uskuteční 2. 11. od 17.00 v Havlíčkově domě.

Dny otevřených ateliérů 2017

Doa-foto_2

DNY OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ se na Vysočině konají v roce 2017 již po sedmé. Součástí akce ve dnech 7. a 8. října jsou opět i nejrůznější doprovodné akce, které tvůrci a vystavovatelé pro svoje návštěvníky připravili.

Nabídka edukačního balíčku

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod připravilo nabídku programů a přednášek na rok 2017.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MUZEA VYSOČINY HAVLÍČKŮV BROD 2017


Příměstský tábor 2017Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod pořádá v roce 2017 druhý ročník příměstského tábora.

Konference Lipnice: Před zrodem revoluce ....

pozvanka_lipnice_2017Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na odbornou konferenci "Před zrodem revoluce; husité mezi proudy okolo roku 1415", která se uskuteční v prostorách hradu Lipnice ve dnech 17. - 18. května 2017.

Sborník Havlíčkobrodsko č. 30

HBrodsko_30

V těchto dnech vychází jubilejní číslo sborníku Havlíčkobrodsko.

Vánoční otevírací doba

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod informuje své příznivce a návštěvníky o změně otevírací doby v období vánočních svátků.

Dny otevřených ateliérů 2016

 

DOA2016Šestý ročník podzimní slavnosti výtvarného umění a uměleckých řemesel v regionu Vysočiny vypukne již o nadcházejícím víkendu. Dny otevřených ateliérů se tentokrát uskuteční v sobotu 1. a v neděli 2. října. O tomto víkendu někteří výtvarníci a umělečtí řemeslníci v kraji zpřístupní svá tvůrčí zázemí. Návštěvníci se tak s nimi mohou osobně seznámit v jejich domácím prostředí. Navázat dialog a poznat jejich práci jinak než jsou zvyklí z běžných výstav. V některých ateliérech si lidé mohou použité výtvarné techniky a postupy vyzkoušet.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Partnerské weby