Úvod > Aktuálně

Aktuální informace a tiskové zprávy

Nenechte si ujít žádnou důležitou informaci, tiskovou zprávu nebo upozornění z muzea. Určitě se podívejte také na kalendář událostí - jaké akce u nás právě probíhají.

Sborník Havlíčkobrodsko

Havlíčkobrodsko 24Jako každý rok v prosinci, i letos vydaly Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod a Moravský zemský archiv v Brně - Státní okresní archiv Havlíčkův Brod rukou společnou sborník příspěvků o historii regionu Havlíčkobrodsko. Nad stránkami jeho již 24. čísla si na své přijdou všichni milovníci dějin Havlíčkova Brodu i širšího okolí našeho města na Českomoravské vrchovině.

Sborník Listopad 1989 v Československu

Listopad 1989 v ČeskoslovenskuVíce jak půl roku uplynulo od 20. výročí listopadových událostí roku 1989. Aby si starší lidé připomněli a mladí uvědomili význam tehdejších dnů, uspořádalo tehdy i Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod tématickou výstavu - Listopad 89 na Havlíčkobrodsku.

Zlatý erb 2010

Zlatý erbInternetové stránky Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod získaly ocenění v krajském kole soutěže Zlatý erb 2010. V kategorii nejlepší web krajské příspěvkové organizace kraje Vysočina získaly 1. cenu mezi 16 zúčastněnými organizacemi. Poděkování patří všem odborným pracovníkům muzea za přípravu podkladů, dále firmě KomTeSa spol. s r.o. Havlíčkův Brod, která na zakázku stránky vytvořila, firmě 2IDEA Havlíčkův Brod za spolupráci na grafické podobě stránek, i paní knihovnici Ludmile Janáčkové, která stránky udržuje v aktuálním stavu.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Partnerské weby