Úvod > Aktuálně > Dny otevřených ateliérů 2017 se začínají připravovat

Dny otevřených ateliérů 2017 se začínají připravovat

Doa-foto_2Letošní ročník se uskuteční o víkendu 7. – 8. října. A to je výzva pro umělce, výtvarníky, umělecké řemeslníky, prostě pro všechny, kteří tvoří něco zajímavého. Už nyní můžete přihlásit svůj ateliér či dílnu do Dnů otevřených ateliérů 2017, a to prostřednictvím přihlášky na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na poštovní adresu Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, Havlíčkovo náměstí 19, 580 01 Havlíčkův Brod. Další podrobnosti a aktuální novinky budou v průběhu července uveřejňovány na webu www.vysocina-kultura.cz v sekci Dny otevřených ateliérů, kde také najdete informace o minulých ročnících této akce.

Uzávěrka přihlášek je 31. července 2017.