Úvod > Aktuálně > PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MUZEA VYSOČINY HAVLÍČKŮV BROD 2017

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MUZEA VYSOČINY HAVLÍČKŮV BROD 2017

Příměstský tábor 2017Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod pořádá v roce 2017 druhý ročník příměstského tábora.

Termín: 10. – 14. července 2017 a 7. – 11. srpna 2017
Místo: Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod

Kontakt a přihlášení:

Program:
Program je zaměřen na poznávání přírody a historie Havlíčkova Brodu a okolí. Formou her, kvízů a výletů budou děti objevovat taje doby minulé i přítomné. O děti se budou starat vždy dva pracovníci muzea, kteří jim poodhalí tajemství své profese. Pro děti je zajištěn program částečně v Havlíčkově Brodě a částečně formou výletů v jeho okolí. Program zahrnuje výlet na zříceninu Orlík, na zámek ve Světlé a do údolí Doubravy. V případě nepříznivého počasí je zajištěn program v muzeu a v knihovně.

Příchod a odchod:
Na táboře jsou děti od 8:00 do 16:00 hod. Lektorka si převezme účastníky od rodičů či příbuzných na recepci muzea v rozmezí  7:45-8:15 hod, předá je pak během 16:00-16:30 (vchod muzea). Pokud je v přihlášce uvedeno, že bude dítě chodit samo, není třeba doprovodu.

Jídlo:
Obědy budou zajištěny formou veřejného stravování. Dopolední svačiny si děti vezmou z domova, odpolední svačiny a celodenní pitný režim budou zajištěny muzeem. V případě výletu si děti vezmou pití na celý den.

Sebou:
Doporučujeme oblečení a obuv vhodnou ke hře, přizpůsobenou aktuálnímu počasí. Oblečení, které si děti mohou při hrách či dalších aktivitách umazat (od trávy, barev, hlíny…). Nezapomeňte dítěti přibalit pláštěnku.
První den tábora budeme vybírat potvrzení o bezinfekčnosti, které musí být maximálně 1 den staré.
Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod nezodpovídá za ztrátu cenných věcí svěřených dětem (nedávejte dětem zbytečně cenné věci – hodinky, řetízky, mobily…).

alt Prihlaska_tabor_MVHB_2017.doc

alt Potvrzeni_o_bezinfeknosti.doc