Startseite > Aktuell

Aktuální informace a tiskové zprávy

Nenechte si ujít žádnou důležitou informaci či upozornění na zajímavou akci konanou v našem muzeu. Tato stránka slouží pro zveřejňování aktuálních informací. Určitě se podívejte také na kalendář událostí - jaké akce u nás právě probíhají.

Kniha Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku je opět v prodeji

KOnec 2. světové války na Havlíčkobrodsku 2. vydání

Vážení přátelé historie, 2. vydání úspěšné knihy Michala Kampa, Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku je právě v prodeji!Informace k objednávkám:

Objednávat můžete přes náš eshop, nebo své objednávky posílejte přímo na email Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt, Du musst JavaScript aktivieren, damit Du sie sehen kannst.
cena poštovného za 1ks je 65,- v případě platby na dobírku plus 43,- pokud zaplatíte bankovním převodem ušetříte za dobírku a platíte pouze poštovné. Platbu na účet je potřeba potvrdit s naší kolegyní, která Vám sdělí jaký údaj napsat do poznámky internetové platby.

Při objednávce 2-4 ks je cena poštovného 115,- (Cenný balík)
Dobírka: 43,-
Bankovní převod: 0,-
Využít můžete rovněž služby Zásilkovna, která vyjde nejlevněji, ale bude dostupná až 9.7.2018

Kontaktní osoba
Vendula Marková, Dis.
Email: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt, Du musst JavaScript aktivieren, damit Du sie sehen kannst.
Tel: 569 429 151


Dovolená: 25.6. - 6.7. 2018 (Bude zastoupena Mgr. Evou Paulusovou Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt, Du musst JavaScript aktivieren, damit Du sie sehen kannst. )
Děkujeme za vaše strpení během dovolené, knih je hodně na každého se dostane ;-)

Výběrové řízení - ředitelka/ředitel

Výběrové řízení

Rada Kraje Vysočina vyhlašuje výběrové řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitelky/ředitele Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod, příspěvkové organizace.

 

 

Video pozvánka - Otakar Štáfl, Muzejní noc a další

Video pozvánka

Ředitel Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod pan MgA. Jiří Jedlička spolu s kolegyní Mgr. Evou Paulusovou v rozhovoru s i-Vysočina.cz lákají návštěvníky na zajímavé akce muzea.

 

Kniha Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku je Vyprodaná

Anketa Zlata jeřabina.

Vážení přátelé historie, úspěšná kniha Michala Kampa, Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku je momentálně vyprodaná.

 

Anketa Zlatá Jeřabina 2017 - Hlasujte do 31.3.2018

Anketa Zlata jeřabina.

od 1. března bylo spuštěno hlasování v anketě Zlatá jeřabina 2017 a to ve dvou kategoriích: 1. kategorie Kulturní aktivita, 2. kategorie Péče o kulturní dědictví. V kategorii Kulturní aktivita máme hned dvě aktivity, kterým můžete dát svůj hlas – Dny otevřených ateliérů 2017, které naše muzeum pořádá v Kraji Vysočina a knihu Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku, kterou napsal historik našeho muzea Michal Kamp, a naše muzeum vydalo.

Otakar Štáfl - článek

OTAKAR ŠTÁFL- malíř, grafik, milovník Vysokých Tater, brodský patriot a Čechoslovák.

OTAKAR ŠTÁFL- malíř, grafik, milovník Vysokých Tater, brodský patriot a Čechoslovák. V letošním roce oslavíme 100. výročí založení Československé republiky a při této příležitosti jsme se rozhodli připomenout a vzdát hold jednomu z nejvýznamnějších a také nejzasloužilejších rodáků a velkému patriotovi našeho města akademickému malíři Otakaru Štáflovi, který byl a je, spolu s manželkou Vlastou, nevšedním příkladem dobré spolupráce mezi Čechy a Slováky.

Rozhovor - Ohlédnutí za rokem 2017

Rozhovor - ohlédnutí za rokem 2017

Rozhovor s ředitelem Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod MgA. Jiřím Jedličkou o tom Jaký byl rok 2017 z pohledu muzea.

Přednáška - Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku

Přednáška Konec valky

9. 2. od 17.00 zveme všechny zájemce do Ždírce nad Doubravou, kde se uskuteční přednáška historika muzea Michala Kampa.

Sborník Havlíčkobrodsko 31

SbornikVychází 31. číslo Havlíčkobrodska, sborníku o regionální historii.

PF 2018

Konec_valkyMuzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vám děkuje za spolupráci v letošním roce a přeje příjemné svátky a vše dobré v roce 2018.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 Weiter > Ende >>

Partnerské weby