Startseite > Aktuell

Aktuální informace a tiskové zprávy

Nenechte si ujít žádnou důležitou informaci či upozornění na zajímavou akci konanou v našem muzeu. Tato stránka slouží pro zveřejňování aktuálních informací. Určitě se podívejte také na kalendář událostí - jaké akce u nás právě probíhají.

Zahájení Dnů Otevřených Ateliérů 2018

KOnec 2. světové války na Havlíčkobrodsku 2. vydání

Čtyři desítky výtvarníků a uměleckých řemeslníků z Vysočiny se začátkem září zúčastnily v Jihlavě Slavnostního zahájení Dnů otevřených ateliérů na Vysočině 2018.

Kniha Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku je opět v prodeji

KOnec 2. světové války na Havlíčkobrodsku 2. vydání

Publikace s názvem "Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku", kterou vydalo naše muzeum je právě k prodeji. Po velkém úspěchu, kdy se kniha v počtu 1200 kusů rozprodala za několik měsíců, přicházíme s dotiskem dalších 1000 kusů.

Výběrové řízení - ředitelka/ředitel

Výběrové řízení

Rada Kraje Vysočina vyhlašuje výběrové řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitelky/ředitele Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod, příspěvkové organizace.

Video pozvánka - Otakar Štáfl, Muzejní noc a další

Video pozvánka

Ředitel Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod pan MgA. Jiří Jedlička spolu s kolegyní Mgr. Evou Paulusovou v rozhovoru s i-Vysočina.cz lákají návštěvníky na zajímavé akce muzea.

Kniha Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku je Vyprodaná

Anketa Zlata jeřabina.

Vážení přátelé historie, úspěšná kniha Michala Kampa, Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku je momentálně vyprodaná.

Anketa Zlatá Jeřabina 2017 - Hlasujte do 31.3.2018

Anketa Zlata jeřabina.

od 1. března bylo spuštěno hlasování v anketě Zlatá jeřabina 2017 a to ve dvou kategoriích: 1. kategorie Kulturní aktivita, 2. kategorie Péče o kulturní dědictví. V kategorii Kulturní aktivita máme hned dvě aktivity, kterým můžete dát svůj hlas – Dny otevřených ateliérů 2017, které naše muzeum pořádá v Kraji Vysočina a knihu Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku, kterou napsal historik našeho muzea Michal Kamp, a naše muzeum vydalo.

Otakar Štáfl - článek

OTAKAR ŠTÁFL- malíř, grafik, milovník Vysokých Tater, brodský patriot a Čechoslovák. V letošním roce oslavíme 100. výročí založení Československé republiky a při této příležitosti jsme se rozhodli připomenout a vzdát hold jednomu z nejvýznamnějších a také nejzasloužilejších rodáků a velkému patriotovi našeho města akademickému malíři Otakaru Štáflovi, který byl a je, spolu s manželkou Vlastou, nevšedním příkladem dobré spolupráce mezi Čechy a Slováky.

Rozhovor - Ohlédnutí za rokem 2017

Rozhovor - ohlédnutí za rokem 2017

Rozhovor s ředitelem Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod MgA. Jiřím Jedličkou o tom Jaký byl rok 2017 z pohledu muzea.

Přednáška - Konec 2. světové války na Havlíčkobrodsku

Přednáška Konec valky

9. 2. od 17.00 zveme všechny zájemce do Ždírce nad Doubravou, kde se uskuteční přednáška historika muzea Michala Kampa.

Sborník Havlíčkobrodsko 31

SbornikVychází 31. číslo Havlíčkobrodska, sborníku o regionální historii.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 Weiter > Ende >>