Úvod > Další akce > Zájezd do Prahy a Památníku Lidice

Email Tisk

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod

Akce 

Název akce:
Zájezd do Prahy a Památníku Lidice
Kdy::
24.06.2017
Kategorie:
Další akce

Popis

ZájezdMuzeum Vysočiny Havlíčkův Brod připravilo v návaznosti na již uskutečněný zájezd do Dolních Vilémovic (expozice Jana Kubiše) a Rešic (připomínka Adolfa Opálky a Františka Pospíšila), který se setkal s kladným ohlasem u veřejnosti, další akci v souvislosti s připomínkou 75. výročí atentátu na Reinharda Heydricha, vypálení Lidic, Ležáků a dopadení účastníků útoku na zastupujícího protektora v kryptě kostela sv. Cyrila a Metoděje.


 

PŘIPOMÍNKA 75. VÝROČÍ HRDINSTVÍ ČSL. PARAŠUTISTŮ A DOMÁCÍHO ODBOJE A OBĚTÍ HEYDRICHIÁDY –  ZÁJEZD DO PRAHY A PAMÁTNÍKU LIDICE - sobota 24. 6. 2017

Zájezd zahrnuje návštěvu Národního památníku hrdinů heydrichiády v kostele sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici v Praze, návštěvu Armádního muzea Žižkov v Praze a Památníku Lidice. Expozicemi vás provedou odborní pracovníci muzea s doprovodným výkladem o událostech z období heydrichiády.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni. Odjezd autobusem z náměstí v Havlíčkově Brodě v 7.30 (sraz u budovy muzea). Předpokládaný návrat v 18 hodin.

Cena zájezdu: 200,- : zahrnuje dopravu
Vstupné do expozic a stravu si hradí účastníci sami.
Vstupné do expozic:
Armádní muzeum Žižkov: zdarma
Národní památník hrdinů heydrichiády: zdarma
Památník Lidice: 90,-/45,-

Pro účast na zájezdu je nutné se přihlásit nejpozději do úterý 20. 6. na uvedeném e-mailu nebo tel. číslech.

Přihlášky zasílejte mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,nebo telefonicky 569 429 151, 605 806 185, paní Janáčková.

Partnerské weby