Opona brodských divadelních ochotníků opustila depozitář

Další velká akce v dějinách muzejního stěhování je za námi. Opona brodských divadelních ochotníků opustila v úterý 30. 4. náš depozitář a přestěhovala se na Městské divadlo a kino Ostrov. Zde budou adaptovány prostory na jevišti a opona zavěšena pro zrak veškeré veřejnosti.

Velké díky patří týmu pana Ondřeje Kotěry z Technických služeb Havlíčkův Brod za profesionální pomoc při stěhování a panu Tomáši Hermannovi, jednateli MDK Ostrov, který půjčenou oponu vystaví. Připomínáme, že oponu restauroval tým Jiřího Látala (akce se též zúčastnil) a práci finančně podpořily Ministerstvo kultury ČR, Kraj Vysočina a Město Havlíčkův Brod.
Kdy tento krásný kousek uvidíte na vlastní oči, Vám včas oznámíme. Fotila Marcela Lanková.