Výstavy

Archeologie na hranicích

  27.6. - 28.8.

Výstava bude prezentovat návštěvníkům archeologické výzkumy z oblasti českomoravské vrchoviny a s ní sousedících regionů jižních Čech, Moravy a Dolního Rakouska. Cílem výstavy je poukázat na bohatou společnou historii těchto území.

Více informací

100 let skautingu v Havlíčkově Brodě

  31.5. - 1.9.

Výstava ke stému výročí brodského skautingu vás provede historií a zapojí vás do skautských tradic a dovedností.

Více informací

70 let SPŠS v Havlíčkově Brodě

  6.9. - 29.9.

Výstava k 70. výročí SPŠS představí historii a současnost školy, nejvýznamnější absolventy, výsledky činnosti a způsob vyučování od nejstarších dob až po současnost. Výstava potrvá od 6. 9. do 29. 9. 2019

Více informací

Houby

  1.10. - 7.10.

Mykologický spolek a Muzeum Vysočiny v Havlíčkově Brodě Vás zvou na tradiční podzimní výstavu hub. Uskuteční se v přízemí Havlíčkova domu. Termín bude ještě upřesněn.

Více informací

30. výročí sametové revoluce

  16.11.

Na 30. výročí sametové revoluce připravujeme několik připomínek tehdejších událostí. Rádi bychom oživili paměť nedávnou a obeznámili mladou generaci s významem tehdejší překotné doby.

Více informací

Otto Fraus – fotograf Havlíčkova Brodu

  11.10. - 12.1.

Výstava Otto Fraus je vzpomínkou na pozapomenutého fotografa, jehož ateliér se v Havlíčkově Brodě nacházel za první republiky. K vidění budou unikátní dosud nezveřejněné fotografie z regionu.

Více informací

Nenechte si nic ujít

Máte-li zájem dostávat emailové pozvánky na akce pořádané muzeem (případně výzvy ke spolupráci) přihlašte se k odběru. Více o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Sledujte nás!

Partneři