Výstavy

Otto Fraus – fotograf Havlíčkova Brodu

  11.10. - 12.1.

Výstava Otto Fraus je vzpomínkou na pozapomenutého fotografa, jehož ateliér se v Havlíčkově Brodě nacházel za první republiky. K vidění budou unikátní dosud nezveřejněné fotografie z regionu.

Více informací

Výstava fotografií ZÁBLESKY INTIMITY

  17.1. - 1.3.

Výstava fotografií Martina Halamy je průřezem jeho volnou tvorbou za posledních deset let. Součástí výstavy budou také dřevěné sochy a plastiky Pavla Švandy.

Více informací

Bejvávalo, bejvávalo dobře aneb vesnický život na přelomu 19. – 20. století Výstava etnografické sbírky Dušana Naňáka

  13.3. - 21.6.

13. března až 21. června 2020 proběhne v Muzeu Vysočiny Havlíčkův Brod národopisná výstava o každodenním životě na Německobrodsku na přelomu 19. a 20. století

Více informací

Sklářské sympózium

  3.7. - 30.8.

Výstava sklářských děl, která vznikla během sklářského sympózia.

Více informací

Dráteníkův rok

  7.9. - 8.10.

Výstava prací členů Cechu česko-moravských uměleckých dráteníků. Odrátované hrnky, hrnečky, misky, talíře, drátované šperky, ozdoby, postavičky lidské i zvířecí a mnoho dalšího.

Více informací

Výstava Hub

  12.10. - 14.10.

Mykologický spolek a Muzeum Vysočiny v Havlíčkově Brodě Vás zvou na tradiční podzimní výstavu hub. Uskuteční se v přízemí Havlíčkova domu.

Více informací

Škrabánci – 3 generace

  23.10.

Výstava dvou malířů a fotografa z rodiny Škrabánků bude současně instalována v Galerii výtvarného umění v Havlíčkově Brodě.

Více informací

Nenechte si nic ujít

Máte-li zájem dostávat emailové pozvánky na akce pořádané muzeem (případně výzvy ke spolupráci) přihlašte se k odběru. Více o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Sledujte nás!

Partneři