Harmonogram

Termín Akce Informace
11.10. - 12.1. Otto Fraus – fotograf Havlíčkova Brodu
Výstava Otto Fraus je vzpomínkou na pozapomenutého fotografa, jehož ateliér se v Havlíčkově Brodě nacházel za první republiky. K vidění budou unikátní dosud nezveřejněné fotografie z regionu.
Více informací
17.1. - 1.3. Výstava fotografií ZÁBLESKY INTIMITY
Výstava fotografií Martina Halamy je průřezem jeho volnou tvorbou za posledních deset let. Součástí výstavy budou také dřevěné sochy a plastiky Pavla Švandy.
Více informací
5.6. Muzejní noc
Zažijte noc v muzeu.
Více informací
13.3. - 21.6. Bejvávalo, bejvávalo dobře aneb vesnický život na přelomu 19. – 20. století Výstava etnografické sbírky Dušana Naňáka
13. března až 21. června 2020 proběhne v Muzeu Vysočiny Havlíčkův Brod národopisná výstava o každodenním životě na Německobrodsku na přelomu 19. a 20. století
Více informací
3.7. - 30.8. Sklářské sympózium
Výstava sklářských děl, která vznikla během sklářského sympózia.
Více informací
29.8. - 30.8. Tavba skla v replice středověké sklářské pece
Přijďte s námi strávit příjemné chvíle u funkční repliky středověké sklářské pece v Havlíčkově Brodě. Po oba dva dny bude pro Vás připraven bohatý program, v rámci kterého se dozvíte, jak probíhá tavba a foukání skla. 
Více informací
3.10. - 4.10. DOA – Dny Otevřených Ateliérů na Vysočině 2020
Tradiční víkendová akce, která se koná napříč celým krajem Vysočina. Návštěvníci mají šanci nahlédnou do tvůrčích prostor kolem 140 umělců a řemeslníků.
Více informací
7.9. - 8.10. Dráteníkův rok
Výstava prací členů Cechu česko-moravských uměleckých dráteníků. Odrátované hrnky, hrnečky, misky, talíře, drátované šperky, ozdoby, postavičky lidské i zvířecí a mnoho dalšího.
Více informací
12.10. - 14.10. Výstava Hub
Mykologický spolek a Muzeum Vysočiny v Havlíčkově Brodě Vás zvou na tradiční podzimní výstavu hub. Uskuteční se v přízemí Havlíčkova domu.
Více informací
23.10. Škrabánci – 3 generace
Výstava dvou malířů a fotografa z rodiny Škrabánků bude současně instalována v Galerii výtvarného umění v Havlíčkově Brodě.
Více informací

Nenechte si nic ujít

Máte-li zájem dostávat emailové pozvánky na akce pořádané muzeem (případně výzvy ke spolupráci) přihlašte se k odběru. Více o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Sledujte nás!

Partneři