Harmonogram

Termín Akce Informace
13.10. - 3.2. Život a dílo fotografa Otto Frause
Výstava Otto Fraus je vzpomínkou na pozapomenutého fotografa, jehož ateliér se v Havlíčkově Brodě nacházel za první republiky.
Více informací
1.10. - 7.10. Houby
Mykologický spolek a Muzeum Vysočiny v Havlíčkově Brodě Vás zvou na tradiční podzimní výstavu hub. Uskuteční se v přízemí Havlíčkova domu. Přesný termín bude ještě upřesněn.
Více informací
5.10. - 6.10. DOA – Dny Otevřených Ateliérů 2019
Tradiční víkendová akce, která se koná napříč celým krajem Vysočina. Návštěvníci mají šanci nahlédnou do tvůrčích prostor  kolem 150 umělců a řemeslníků.
Více informací
31.5. - 1.9. 100 let skautingu v Havlíčkově Brodě
Výstava se připravuje ve spolupráci s Junákem – českým skautem (Středisko Bobříci Havlíčkův Brod z. s.). Vernisáž 31. 5. 2019.
Více informací
31.8. Tavba skla v replice středověké sklářské pece
Přijďte s námi strávit příjemné chvíle u funkční repliky středověké sklářské pece v Havlíčkově Brodě. Po oba dva dny bude pro Vás připraven bohatý program, v rámci kterého se dozvíte, jak probíhá tavba a foukání skla. 
Více informací
31.5. Muzejní noc skautskou stezkou
Slavnostní zahájení výstavy 100 let skautingu v Havlíčkově Brodě spojené se skautským programem muzejní noci pro veřejnost a dětské návštěvníky (prohlídka, hry).
Více informací
27.2. - 18.5. Dvořákovy vylomeniny
Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod uspořádá ve dnech 27. února až 18. května 2019 výstavu havlíčkobrodského sochaře Radomíra Dvořáka, nazvanou „Dvořákovy vylomeniny“.
Více informací
2.5. Jom haŠoa
Maraton čtení jmen a stručných osudů žen, dětí a mužů, kteří byli zavražděni během druhé světové války kvůli svému židovskému nebo romskému původu.
Více informací

Nenechte si nic ujít

Máte-li zájem dostávat emailové pozvánky na akce pořádané muzeem (případně výzvy ke spolupráci) přihlašte se k odběru. Více o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Sledujte nás!

Partneři