Harmonogram

Termín Akce Informace
27.6. - 28.8. Archeologie na hranicích
Výstava bude prezentovat návštěvníkům archeologické výzkumy z oblasti českomoravské vrchoviny a s ní sousedících regionů jižních Čech, Moravy a Dolního Rakouska. Cílem výstavy je poukázat na bohatou společnou historii těchto území.
Více informací
31.8. Tavba skla v replice středověké sklářské pece
Přijďte s námi strávit příjemné chvíle u funkční repliky středověké sklářské pece v Havlíčkově Brodě. Po oba dva dny bude pro Vás připraven bohatý program, v rámci kterého se dozvíte, jak probíhá tavba a foukání skla. 
Více informací
31.5. - 1.9. 100 let skautingu v Havlíčkově Brodě
Výstava ke stému výročí brodského skautingu vás provede historií a zapojí vás do skautských tradic a dovedností.
Více informací
6.9. - 29.9. 70 let SPŠS v Havlíčkově Brodě
Výstava k 70. výročí SPŠS představí historii a současnost školy, nejvýznamnější absolventy, výsledky činnosti a způsob vyučování od nejstarších dob až po současnost. Výstava potrvá od 6. 9. do 29. 9. 2019
Více informací
5.10. - 6.10. DOA – Dny Otevřených Ateliérů na Vysočině 2019
Tradiční víkendová akce, která se koná napříč celým krajem Vysočina. Návštěvníci mají šanci nahlédnou do tvůrčích prostor  kolem 150 umělců a řemeslníků.
Více informací
1.10. - 7.10. Houby
Mykologický spolek a Muzeum Vysočiny v Havlíčkově Brodě Vás zvou na tradiční podzimní výstavu hub. Uskuteční se v přízemí Havlíčkova domu. Termín bude ještě upřesněn.
Více informací
16.11. 30. výročí sametové revoluce
Na 30. výročí sametové revoluce připravujeme několik připomínek tehdejších událostí. Rádi bychom oživili paměť nedávnou a obeznámili mladou generaci s významem tehdejší překotné doby.
Více informací
11.10. - 12.1. Otto Fraus – fotograf Havlíčkova Brodu
Výstava Otto Fraus je vzpomínkou na pozapomenutého fotografa, jehož ateliér se v Havlíčkově Brodě nacházel za první republiky. K vidění budou unikátní dosud nezveřejněné fotografie z regionu.
Více informací

Nenechte si nic ujít

Máte-li zájem dostávat emailové pozvánky na akce pořádané muzeem (případně výzvy ke spolupráci) přihlašte se k odběru. Více o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Sledujte nás!

Partneři